28° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Bağlar Belediyesi’nden iftar yemeği

Bağlar - 2 Haziran 2019 23:21 A A

Bağlar Belediyesi tarafından  Ramazan ayı nedeniyle iftar yemeği verdi.

Kayapınar’daki bir lokantada verilen iftar yemeğine, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat ve Ebubekir Bal, AK Parti İl Başkanı Serdar Budak, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti Yenişehir, Bağlar ve Kayapınar İlçe Başkanları, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Misafirlerini tek tek kapıda karşılayan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yoğunluktan dolayı iftar yemeğini Ramazan ayının son gününde verdiklerinin altını çizerek, Birlik ve beraberliği pekiştirmek adına böylesi bir etkinliği düzenlediklerini söyledi.

Beyoğlu, katılımlarından dolayı misafirlere teşekkür etti. Beyoğlu, daha sonra Ramazan ayı boyunca sürdürdüğü ev ziyaretlerine devam etmek için ayrıldı.

ARSLAN VE AKSOYN AİLELERİNE MİSAFİR OLDU

Beyoğlu, iftardan sonra Mevlana Halit Mahallesinde Arslan ailesini ile Muradiye Mahallesindeki Aksoy Ailesini ziyaret etti.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Ailelerin evine konuk olan Başkan Beyoğlu, ailelere ve apartman sakinlerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber 768 kez okundu.
Bağlar - 23:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.