27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi’nden okula Destek

Bağlar - 10 Aralık 2020 16:22 A A

Ak Partili Bağlar Belediyesi, kırsal Yalankoz Mahallesi’nde bulunan okulun yenileme çalışmalarını gerçekleştirip eğitim için elverişli hale getirdi. Mahalle sakinleri,1000 metre karelik kilitli parke taşı döşemesi yapılan okulun bahçe yenileme ve çevre düzenlemesinden dolayı Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bağlar Belediyesi, fiziki eksiklerini giderip alt yapısını yenilediği eğitim kurumlarına bir yenisini ekledi. Karacadağ bölgesinde bulunan Yalankoz Mahallesi’nin ilk okulu titiz bir çalışma ile modernize edildi. Okulun çevre düzenlemesi yapılarak öğrenci ve öğretmenlerin kullandığı bahçe kilitli parke taşı döşenerek güzelleştirildi. Yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, eğitime verilen değerden dolayı Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkürlerini iletti.

“EĞİTİME YATIRIM, GELECEĞE YATIRIMDIR “

20 aydır görevde bulunduklarını ve bu süre çapında ilçede bulunan eğitim kurumlarına ve eğitim çalışmalarına anlamlı katkılar sağladıklarını belirten Başkan Beyoğlu, yarınların güçlü  Türkiye’si için çocukların sağlıklı koşullarda yetişmesine özel önem atfettiklerini kaydetti.

Beyoğlu, “Eğitime yapılan her yatırımı insanımızın geleceğine yatırım olarak değerlendiriyoruz. Bir çok eğitim yuvasını yeniledik ve öğrencilerimize giysi ve kırtasiye desteğinde bulunduk. Bu desteklerimiz devam edecek ” diye konuştu.

Bu haber 892 kez okundu.
Bağlar - 16:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.