15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi’nden personele devrim niteliğinde zam!

Bağlar - 1 Nisan 2021 14:47 A A

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, personel maaşına yüzde 40 ile 60 arasında değişen oranlarda zam yaparak belediye tarihinin en büyük artış ve iyileştirmesine imza attı. Yevmiyeleri denkleştirerek aynı zamanda bu yöndeki adaletsizliğe de son veren Başkan Beyoğlu, “Bu tarihi iyileştirmenin yanında yine tüm personelimize yüzde 4 oranında zam yaparak belediye tarihinde rekora imza attık, bir devrim gerçekleştirdik” dedi.

Bağlar Belediyesi’nde personele yapılan tarihi zam ve ücretlerdeki iyileştirmenin sevinci yaşanıyor. Yüzde 40 ile 60 arasında değişen oranlarda zam yapıldı, tüm personele yüzde 4 ek iyileştirme sağlandı, personel arasındaki yevmiye eşitsizliğine son verildi. Ön lisans ve lisans mezunu personele daha fazla iyileştirme yapılarak aynı zamanda personelin üniversite okuması da teşvik edilmiş oldu.

Uzun yıllar düşük maaşla çalışmaktan şikâyetçi olan personel yapılan bu tarihi zammın ardında büyük sevinç yaşayarak Başkan Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti. Belediye hizmet binasında personel ile bir araya gelen Başkan Beyoğlu, bu kararla beraber Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki belediyeciliğin emekçi ve çalışan dostu olduğunu gösterdiklerini söyledi.

“KAYNAKLARI DOĞRU KULLANIRSANIZ HALK HİZMET GÖRÜR, ÇALIŞAN MUTLU OLUR”

Belediyenin kaynaklarını millete hizmet yolunda değerlendirerek iki yılda daha önce yaşanmayan bir değişime imza attıklarını belirten Beyoğlu, ”Bizler bu başarılı hizmetleri yaparak halkımızı mutlu ederken tek başımıza değildik. Personelimizin emek ve gayretleriyle bunu başardık. Biz de istedik ki bu kadar emek veren çalışma arkadaşlarımızı mutlu edelim, evlerine huzurlu şekilde gitmelerini sağlayalım. Kaynakları doğru ve yerinde kullanırsanız hem halk hizmetle tanışmış olur, hem personel bunun gibi zam ve iyileştirmelerle mutlu olarak huzurla çalışmış olur. Biz anlayış ve misyon olarak emek ve emekçi dostuyuz. Bizlere bu imkânları oluşturan devletimize, milletimize ve Cumhurbaşkanımıza Allah zeval vermesin. “ dedi.

Bu haber 852 kez okundu.
Bağlar - 14:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.