21° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi’nin dezenfekte çalışmaları sürüyor

Bağlar - 20 Mart 2020 20:53 A A

Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü, oluşturduğu 10 kişilik özel ekip ile vatandaşların hizmet aldığı banka ATM’leri, banka içleri ve vatandaşların bekleme alanlarını Corona virüs tehlikesine karşı dezenfekte etti. Dezenfekte çalışmaları sırasında vatandaşlara ve banka çalışanlarına dikkat etmeleri konusunda uyarılar da yapıldı.

Diyarbakır merkez Bağlar ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, tüm dünyanın korkulu rüyası haline gelen ve Türkiye’de yayılma sürecinde bulunan Corona virüs (COVID-19) salgınına karşı tüm birimleriyle teyakkuz halinde hareket ederek dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiriyor.

400 bin nüfusu ile Türkiye’de 36 il’den daha büyük olan Bağlar ilçesinde devam eden dezenfekte çalışmaları kapsamında şimdiye kadar sağlık merkezleri, kamu kurumları, semt pazarları ve güvenlik güçleri tarafından kullanılan bina ve alanları dezenfekte etmesiyle dikkat çeken Bağlar Belediyesi’nin banka ATM’lerini ve banka binalarında da bu çalışmaları gerçekleştirmesi vatandaşların takdirini topladı.

Başkan Hüseyin Beyoğlu, vatandaşları Corona virüs tehdidine karşı korumak amacıyla dezenfekte çalışmalarının kararlı bir şekilde sürdürüleceğini kaydetti.

Bu haber 387 kez okundu.
Bağlar - 20:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.