30° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi’nin Milli Sporcularından “Evde Kal” çağrısı

Bağlar - 1 Nisan 2020 14:01 A A

Bağlar Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19)  salgınına karşı tedbirler almaya devam ederken, vatandaşları evde kalmaya teşvik etmek için bir anlamlı çağrı da milli sporculardan geldi. Bağlar Belediyesi’nin milli karatecileri, sosyal medya üzerinden yayınladıkları kısa videolarla “Evde Kal,Sağlıklı Kal” mesajını paylaştı.

Bağlar Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de yayılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19)  salgınına karşı  gerçekleştirdiği  dezenfekte çalışmaları, gıda denetimleri ve sokağa çıkma yasağı uygulanan yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetlerle dikkat çekerken, vatandaşları evde kalmaya teşvik edecek çalışmalara da imza atıyor. Anlamlı adım Bağlar Belediyesi’nin milli sporcularından geldi.

Sena Kızılaslan, Zeynep Akçakmak ve İrem Nur Yazar. “Evde Kal,Sağlıklı Kal” sloganını içeren videolar hazırlayan üç milli karateci, bunları sosyal medya üzerinden paylaşarak vatandaşlara duyarlılık çağrısında bulundu.

“BAĞLAR BELEDİYESİ ÖRNEK BİR MÜCADELE ORTAYA KOYUYOR”

Bağlar Belediyesi’nin ve karate milli takımının antrenörü Mehmet Yazar, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve belediye ekiplerinin yeni tip koronavirüs önlemleri konusunda büyük bir mücadele ortaya koyduğuna dikkat çekerek,bu mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla bu çalışmayı hazırladıklarını söyledi. Yazar,”Tüm dünyayı ve ülkemizi tehdit eden virüs salgını ülkemiz için milli mesele ve beka sorunu haline gelmiştir. Bağlar Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Beyoğlu’nun  himayelerinde belediye ekiplerimiz önemli bir mücadele yürütüyor. Bizler de buna katkıda bulunmak ve vatandaşlarımızı evde kalmaya teşvik etmek üzere bu çalışmayı hazırladık” dedi.

Mehmet ÇAKAN’ın Haberi

Bu haber 2206 kez okundu.
Bağlar - 14:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.