Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyespor Başkanı Merdoğlu, TFF Başkanı ile görüştü

Bağlar - 12 Kasım 2019 16:56 A A

Diyarbakır’da, Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Bağlar Belediyespor’un Kulüp Başkanı Haşim Merdoğlu, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın programı nedeniyle gelen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  Başkanı Nihat Özdemir ile görüştü.

Nezaket amaçlı görüşmede Bağlar Belediyespor Başkanı Merdoğlu, kulübün çalışmaları hakkında TFF Başkanı Özdemir’e bilgi vererek kısa bir görüşme gerçekleştirdi.

Nihat Özdemir’in Diyarbakır’ın ve ülkenin çok önemli bir değeri olduğunu belirten Başkan Merdoğlu,”Türk sporuna, bölge sporuna  büyük hizmetleri olan büyüğümüz ve hemşerimiz Nihat Özdemir’le her zaman gurur duyuyoruz. Özel bir program vesilesiyle geldiği memleketinde kendisiyle kısa bir görüşme imkanımız oldu.  Kentimizle ilgili bazı müjdeler verdi,onları da kendisi daha sonra paylaşacak” diye konuştu.

Bu haber 824 kez okundu.
Bağlar - 16:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.