15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyespor’dan Transfer Harekâtı

Bağlar - 14 Mart 2021 14:23 A A

Nisan ayında başlayacak olan Bölgesel Amatör Futbol Ligi’ne hazırlanan Bağlar Belediyespor, kadrosunu 10 yeni transferle güçlendirdi.

Çalışmalarını sürdüren takımı ziyaret eden kulüp Başkanı Ferit Tutşi,”Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu’nun desteğini hissederek oluşturduğumuz genç ve dinamik ekiple ligde çok ses getireceğiz” dedi.

YENİ TRANSFERLER TAKIMA DAHİL OLDU

Bölgesel Amatör Futbol Ligi için hazırlıklarını Diyarbakır’da teknik sorumlu Ekrem Üşen nezaretinde sürdüren Bağlar Belediyespor, geçen sezonki kadrosunun iskeletini koruyup 10 takviye ile güçlendirdi.

Takımın idmanını yöneticilerle beraber ziyaret ederek teknik heyet ve futbolcularla görüşen Kulüp Başkanı Ferit Tutşi, başarılı olacaklarına olan inancını dile getirdi.

“GENÇ VE DİNAMİK BİR EKİP OLUŞTURDUK”

Şu ana kadar 10 transfer yaptıklarını belirten Başkan Tutşi, bazı mevkilere 2-3 takviye daha yapmak için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun desteğiyle iyi bir ekip oluşturduklarını ifade eden Tutşi,”Kendi bütçemize göre hareket ederek genç, dinamik ve gelecek vaat eden transferler yaptık. Hocamızla beraber bu konuda doğru hamleler yaptığımızı düşünüyorum. Birkaç transfer daha yapacağız. Bu ekip inşallah ligin tozunu atacak, hem bizi hem kentimizi sevindiren başarılı sonuçlara imza atacak. Buna olan inancımız tamdır.” dedi.

Bu haber 328 kez okundu.
Bağlar - 14:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.