24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyespor’un Sena Kızılaslan gururu

Bağlar - 18 Kasım 2019 15:02 A A

Bağlar Belediyespor’un milli sporcusu Sena Kızılaslan’ın, Diyarbakır’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Karate Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonluğu kazanması kentte sevinçle karşılandı. Bağlar Belediyespor Kulübü Başkanı Haşim Merdoğlu,”Kulübümüze ve kentimize bu büyük başarıyı kazandıran sporcumuzu yürekten tebrik ediyoruz” dedi.

Diyarbakır’ın ilk kez ulusal seviyede bir şampiyonaya ev sahipliği yaptığı Türkiye Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonası’nda Diyarbakır adına iki şampiyon çıktı. Sena Kızılaslan ve Amine Akçakmak Türkiye şampiyonu olarak kente iki altın madalya kazandırdı. Ümit kadınlar 54 kiloda şampiyon olan Sena Kızılaslan’ın başarısı, kulübü Bağlar Belediyespor’da büyük sevinçle karşılandı.

MERDOĞLU: “SPORDA BAŞARILI BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ”

Bağlar Belediyespor Kulübü Başkanı Haşim Merdoğlu,elde edilen tarihi başarıdan dolayı milli sporcu  Sena Kızılaslan ve antrenörü Mehmet Yazar’ı tebrik etti. Sporda başarılı bir dönem yaşadıklarını belirten Merdoğlu,”Karatede büyük başarılara imza atıyoruz. Son olarak Sena Kızılaslan, Türkiye şampiyonu olarak kulübümüz ve kentimiz adına gurur verici bir başarıya imza attı. Futbol takımımız da mütevazi imkanlarla yarıştığı ligde başarılı bir sezon geçirerek şu anda 1 puanla liderin gerisinde yer alıyor. Amacımız her kulvarda Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil etmektir” diye konuştu.

Kaynak: Bağlar Belediyesi Basın Bürosu

Bu haber 814 kez okundu.
Bağlar - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.