32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Bağlar halkının gönlü deryadır, bizi bağırlarına basıyorlar”

Bağlar - 5 Ağustos 2021 16:05 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalle ve ev ziyaretleri nedeniyle her gün yüzlerce vatandaşla bir araya geldiklerini belirterek Bağlar halkının ortaya koydukları gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliği anlayışını benimsediğini söyledi. Beyoğlu, “Göreve başladığımız gün ifade ettiğimiz gibi 28 aylık zaman diliminde binlerce vatandaşımızın gönlüne dokunduk. Bağlar halkının gönlü deryadır, bizi her defasında bağırlarına basıyorlar. Hedefimiz tüm vatandaşlarımıza ulaşmaktır” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, uzun süredir gerçekleştirdiği “gönül seferberliği” çerçevesinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Selahaddin Eyyubi ve Yunus Emre mahallelerine çıkarma yaparak esnafları ziyaret eden Başkan Beyoğlu, sıcak ve samimi tabloda geçen buluşmalarda kendisine aktarılan sorunları en kısa zamanda çözeceklerini dile getirerek bu işin takipçisi olacağını ifade etti. Beyoğlu, başka kurumları ilgilendiren sorunların çözümü için de ilgili kurumların müdürlerini telefonla arayarak bilgi verdi, çözüm sözü aldı.

VATANDAŞLAR, “EVİMİZE MİSAFİR OLUN” DİYEREK DAVET ETTİ

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir’in de katıldığı ziyaretler sırasında bazı vatandaşlar Başkan Beyoğlu’nu evlerine misafir olmaya davet etti. Vatandaşların talebini geri çevirmeyen Beyoğlu, Yunus Emre Mahallesi’nde vatandaşların evlerine giderek bir süre sohbet etti, hizmetler hakkında memnun olup olmadıklarına ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Çıkışta kendisini bekleyen çocuklarla sohbet eden Beyoğlu, sokakta maskesiz gezen vatandaşları da uyararak mutlaka aşı olmalarını ve salgınla ilgili tedbirlere uymalarını istedi.

“BAŞARI OLMAMIZIN SIRRI HER ZAMAN SAHADA OLMAMIZDIR”

28 aylık süreçte toplumun her kesimine dokunmaya çalıştıklarını, bunda da başarılı olduklarını anlatan Beyoğlu, halkın bu durumdan memnun olduğunu söyledi. Beyoğlu, “Yönetici halkla ne kadar yakın temas ve iletişim halinde olursa o derece faydalı olur, sorunları tespit ederek çözüm üretir. Biz bu makamlara oturmak ve zaman geçirmek için gelmedik. Omuzumuzdaki yükün ağır olduğunu bilerek bu düşünce ile her gün halkımızla iç içeyiz. Bu iş için bazen günler ve saatler yetmiyor diyebilirim. Halkımızın gönlü derya gibidir, tevazu ve samimiyetle geleni bağrına basıyor. 28 ayda çok aşama kat ettik. Ama daha çok yolumuz var. Karış karış gezerek tüm vatandaşlarımızı dinlemeye ve imkanlar dahilinde hak ettikleri hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 422 kez okundu.
Bağlar - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.