32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar, İki okulun onarımını gerçekleştirdi

Bağlar - 10 Mart 2020 12:06 A A

Bağlar Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarının bakım ve onarımlarını yaparak modern bir görüntüye kavuşturmaya devam ediyor. Vali Ünal Erkan İlkokulu ve Molla Gürani İlkokulu belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışma ile çocukların eğitimi için sağlıklı ve hijenik bir hale geldi.

Bağlar Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarının bakım ve onarımlarını yaparak modern bir görüntüye kavuşturmaya devam ediyor. 2019 yılında bir çok okul bakım ve onarımını gerçekleştirerek hem vatandaşların hem eğitim camiasının takdirini kazanan Bağlar Belediyesi bu kez Vali Ünal Erkan İlkokulu ve Molla Gürani İlkokulu’nun bakım ve onarımını gerçekleştirdi. Parke taşı döşenen, çevre düzenlemesi ve boyama işlemleri yapılan iki okul da modern bir görüntü kazandı.

BAŞKAN BEYOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışma ile çocukların eğitimi için sağlıklı ve hijenik bir hale gelirken, yapılan hizmetlerden hem okul yönetimi hem de veliler ve öğrenciler memnun kaldı. Okul yönetimi ve veliler, önemli bir hizmeti yerine getiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti. Başkan Beyoğlu ise yarınların umudu olarak gördükleri çocukların hak ettikleri koşullarda eğitim almasına önem verdiklerine dikkat çekerek bu yöndeki desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

Bu haber 644 kez okundu.
Bağlar - 12:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.