16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da asfaltlama çalışması tamamlanan sokaklar yeni çehresine kavuştu

Bağlar - 5 Temmuz 2020 14:18 A A

Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye’nin en büyük mahallesi unvanına sahip olan Bağcılar Mahallesi’ndeki birçok cadde ve sokağı sıcak asfalt serimi ve parke taşı döşeme çalışmasıyla güzel görünüme kavuşturdu.

Bağlar Belediyesi, Karacadağ bölgesinde kurduğu asfalt tesisinde ürettiği asfalt ile Türkiye’nin en büyük mahallesini asfaltladı, kaldırım ve sokakları parke taşlarıyla döşeyerek vatandaşların günlük yaşantısı için kullanışlı hale getirdi. Güzel bir görünüme kavuşan cadde ve sokaklar yeniden ulaşıma açıldı.

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin mart ayında başladığı asfaltlama çalışmalarında 4 ayda 55 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

İlçeyi uzun ömürlü ve kaliteli asfaltlama hizmeti ile geleceğe hazırladıklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, “Vatandaşlarımız yapılan hizmetlerden memnun kalıyor. Her gün yüzlerce teşekkür mesajı alıyoruz. Hizmete susamış olan Bağlar’ımıza hak ettiği hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 366 kez okundu.
Bağlar - 14:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.