22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da camiler bayrama hazırlandı

Bağlar - 30 Temmuz 2020 13:14 A A

Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, ilçe genelinde ve talep üzerine Diyarbakır’daki bazı camilerde dezenfekte ve temizlik çalışması gerçekleştirerek Kurban Bayramı’na hazırladı.

Bayram namazı ve Cuma namazı dikkate alınarak Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekipler, tespit edilen camilerde hummalı bir çalışma gerçekleştirdi.

Aynı anda hem dezenfekte hem temizleme hem de kurutma özelliği olan son teknoloji ürünü akıllı araçlarla yapılan çalışmaların ardından camiler hijyen hale getirildi.

Kırsal yerleşim yerlerindeki camileri de kapsayan çalışmalar, vatandaşlar arasında memnuniyetle karşılandı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, titiz ve hummalı bir çalışma ile camileri bayram öncesinde steril hale getirdiklerini söyledi.

Beyoğlu, “Milletimize karşı hissettiğimiz sorumluluğun gereği olarak hem ilçemizdeki hem de talep üzerine Diyarbakır’daki diğer camileri dezenfekte ve temizlik çalışmasıyla bayrama hazırladık.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 435 kez okundu.
Bağlar - 13:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.