25° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da İki mahalleye parke taşı, bir mahalleye yeni yollar

Bağlar - 22 Haziran 2020 14:26 A A

Bağlar Belediyesi, ilçede değişime imza atmaya devam ediyor. Son olarak 5 Nisan ve Yeniköy mahallelerinin kaldırım ve ara sokakları parke taşlarıyla yenilenirken, kırsal yerleşim yerlerinden Akdibek mahallesi ve mezralarına yeni yollar kazandırıldı.

400 binden fazla nüfusu ile Türkiye’de 36 il’den daha büyük olan ve Diyarbakır nüfusunun yüzde 25’inin yaşadığı yer olarak bilinen merkez Bağlar ilçesinde belediye tarafından başlatılan hizmet seferberliği devam ediyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda Yeniköy ve 5 Nisan mahallelerinin ara sokakları maske taşlarıyla yenilenerek güzel bir görüntüye kavuştu.

Kırsal yerleşim yerlerinde sürdürülen çalışmalarda ise Akdibek mahallesi ve mezraları yeni yollara kavuşturularak vatandaşların ulaşım ile ilgili şikayetlerine son verildi.

“GÜZEL HABERLER VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaşların yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiği Başkan Beyoğlu, önümüzdeki günlerde diğer yerleşim yerlerine yapılan hizmetlerle ilgili kamuoyuna güzel haberler vereceklerini söyledi. Başkan Beyoğlu, ‘’Biz milletimize hizmet etmeyi gönül işi olarak görüyoruz. Yeni hizmetlerle gönüller kazanmaya ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Bu haber 428 kez okundu.
Bağlar - 14:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.