-1° Hafif kar yağışlı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da Kentsel dönüşüm ve Millet bahçesi için önemli görüşme

Bağlar - 20 Kasım 2019 18:05 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendisini ziyaret eden Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Mekan Planlama Genel Müdür Yardımcısı Hidayet Uysal ve Çevre Ve Şehircilik Diyarbakır İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin ile Bağlar’da uygulanacak projeler hakkında önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

2020 yılının Mart ayında uygulanmaya başlanacak Kentsel Dönüşüm ve Millet Bahçesi ile ilgili gelinen son aşama ele alındı.

BAĞLAR’IN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK PROJEDE SON DURUM

Göreve geldiği günden bu yana yaklaşık 275 bin insanın yaşadığı ve  çarpık kentleşmenin hakim olduğu eski Bağlar bölgesinde kentsel dönüşüm uygulanması için çalışmalar yapan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, önemli bir görüşme gerçekleştirdi.

Beyoğlu, kendisini ziyaret eden Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Mekan Planlama Genel Müdür Yardımcısı Hidayet Uysal ve Çevre Ve Şehircilik Diyarbakır İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin ile Bağlar’da uygulanacak projeler hakkında önemli görüşmeler gerçekleştirerek çalışmalarda gelinen son aşamayı değerlendirdi.

2020 yılının Mart ayında uygulanmaya başlanacak Kentsel Dönüşüm ve Bağlar’da yakın zamanda yapımına başlanması hedeflenen Millet Bahçesi ile ilgili gelinen son aşama ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

Bu haber 873 kez okundu.
Bağlar - 18:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.