12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da sokaklar steril ve pırıl pırıl

Bağlar - 12 Nisan 2020 18:38 A A

Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle birlikte Bağlar Belediyesi ekipleri boş kalan cadde ve sokakları dezenfekte aracı ile dezenfekte edip daha steril bir hale getirdi.

Hummalı çalışmanın ardında sokaklar hijyen bir görünümüne kavuşurken Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ekiplere teşekkür etti.

Beyoğlu, “Ülkemizin salgın ile mücadele etmeye başladığı günden bu yana zaman ve mesai gözetmeden milletimize fedakarca hizmet eden belediyemizdeki değerli mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar sürekli olarak temizlediğimiz cadde ve sokaklarımızı iki günlük sokağa çıkma yasağı sürecinde de dezenfekte ederek steril hale getirdik ” ifadelerini kullandı.

Bu haber 423 kez okundu.
Bağlar - 18:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.