Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da yenilenen kaldırımlar göz kamaştırıyor

Bağlar - 1 Temmuz 2021 14:32 A A

Bağlar ilçesinde yıllar sonra belediye tarafından yenilenen kaldırımlar, ara sokaklar ve caddeler yeni görüntüleriyle göz kamaştırıyor.

İlçenin yeni yüzü olan Bağcılar Mahallesi’nde  Hamravat bölgesi ve Amid Caddesi’nde, eski Bağlar bölgesinde de Mevlana Halit Mahallesi ve Nüket Coşkun Caddesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmaların ardında ortaya çıkan görüntü ,daha önce bozuk olan kaldırımlardan dolayı yürümekte zorlanan vatandaşları sevindirdi.

Bağcılar Mahallesi’nde yeni açılan imar yolları ve yeni yaşam alanlarının olduğu cadde ve sokaklar ilk kez yapılan asfaltlamanın ardında güzel görüntüler kazandı. Karacadağ bazalt taşından üretilen sıcak asfalt ile süslenen bölgeler ulaşıma da rahat nefes aldırmasıyla öne çıkıyor.

Kaynak: Bağlar Belediyesi Basın Birimi

Bu haber 408 kez okundu.
Bağlar - 14:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.