15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’lı kadınlardan, evlat nöbetindeki annelere destek ziyareti

Bağlar - 14 Mart 2021 17:52 A A

Bağlar İlçesi Kaynartepe Mahallesi’nde oturan bir grup kadın, Çocukları PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde 558. Gününe giren anneleri ziyaret etti. Ziyaret sırasında gruptaki bazı kadınlar, baygınlık geçirdi.

Çocukları PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde devam eden evlat nöbeti eylemi 558’inci gününe girerken, annelere destek ziyaretleri sürüyor.

Milletvekillerinden, Sivil toplum kuruluş temsilcilerinden, Oda ve borsa başkanlarına kadar her gün ziyaret edilen evlat nöbetindeki anneleri, bu kez de Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesinde oturan bir grup kadın ziyaret etti.

Yapılan destek ziyaretinde evlat nöbetindeki annelerin yaşadığı acılara dayanamayan gruptaki kadınlardan bazıları baygınlık geçirdi.

Grup ellerinde getirdikleri ikramları anneler ile paylaşıp acılarına ortak olurken, her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

Bu haber 359 kez okundu.
Bağlar - 17:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.