23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Abdullah Çetinkaya güven tazeledi

Diyarbakır - 10 Eylül 2021 13:54 A A

Diyarbakır İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı. 3 liste halinde gidilen Genel kurulda Abdullah Çetinkaya, yeniden başkan seçilerek, güven tazeledi.Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen kongrede başkan seçilen Abdullah Çetinkaya, kendisini yeniden göreve getiren üreticilere teşekkür ederek, üreticilerin sorularını el birliğiyle çözmeye gayret edeceklerini söyledi.

Diyarbakır İl Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’nin 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen kongrede mevcut başkan ve başkan adayı Abdullah Çetinkaya Yeşil Liste, Başkan adayı Süleyman Aslan kırmızı liste, bir diğer başkan adayı Mehmet Şükrü Seyhan ise Beyaz listeden yarıştı.

MEVCUT BAŞKAN ÇETİNKAYA GÜVEN TAZELEDİ

Birlik, beraberlik ve dostluk içinde tamamlanan seçimde 207 üye oy kullandı. Sandıkların açılmasından sonra yapılan oy sayma işleminde mevcut başkan ve Başkan adayı Abdullah Çetinkaya 97 oy alarak, yeniden başkanlığına seçildi.

BAŞKAN ÇETİNKAYA’DAN TÜM ÜYELERE TEŞEKKÜR

Üyelerin büyük çoğunluğunun oylarıyla yeniden başkan seçilen Diyarbakır İl Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdullah Çetinkaya, kendisini yeniden başkan olarak göreve layık gören üyelere teşekkür etti. Kendisine oy vermeyenlere de teşekkür eden Başka Çetinkaya, tüm üyelere eşit mesafede yaklaşarak, çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

“BİZ SORUN ÇÖZÜCÜYÜZ”

Birlik yönetimi olarak geldikleri günden bu yana kapıların menteşelerini söktüklerini hatırlatan Başkan Çetinkaya, “Ulaşılamayan adam değil sizinle sevilen ve üzülen adam olduk. Kravatı sizleri en iyi şekilde temsil etmek için takıyoruz. Sizler gibi biz de hayvancılık yapıyoruz, birlik kazanınca bu da sizlere hizmet olarak geri dönecektir, bölgemizdeki sorunları bilen kişiyiz, sorun çözücüyüz, bundan sonra da sizlerin desteği ile el ele yürüyeceğiz” dedi.

BAŞKAN ADAYLARINDAN TEBRİK

Bu arada Başkan Adayları Süleyman Aslan ve Mehmet Şükrü Seyhan da seçim sonrası Başkan Çetinkaya’yı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 729 kez okundu.
Diyarbakır - 13:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.