16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan adayı Atilla vatandaşları ağırladı!

Diyarbakır - 5 Aralık 2018 15:22 A A

Hani İlçesi’ne bağlı Gürbüz Mahallesi sakinlerini makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Başkan Vekili Cumali Atilla, “Hükümetimizin destekleriyle şehrimizin her noktasına hizmet götürebiliyoruz” dedi.

Hani İlçesi Gürbüz Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla’yı ziyaret etti. Makamında vatandaşları ağırlayan Başkan Atilla, sorun ve taleplerini dinledi.

“HER İLÇEYE EN İYİ HİZMETİ GÖTÜRME GAYRETİNDEYİZ”

Her ilçeye en iyi hizmeti götürme gayretinde olduklarını belirten Başkan Atilla, şöyle konuştu: “Sorumlu olduğumuz mahalle sayısı çok fazla, uzman kadromuzla her yere en iyi belediyecilik hizmetini götürme gayretindeyiz. Diyarbakır’ın yüzölçümü içerisinde bulunan her tarafa en kaliteli hizmeti götürmeye çalışıyoruz. Hükümetimizin destekleriyle şehrimizin her noktasına hizmet götürebiliyoruz. Hemşehrilerimizle büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde, hemşehrilerimizin refahı için çalışıyoruz. Hemşehrilerimize sunduğumuz hizmeti adil bir şekilde bütün mahallelerimizde yapma ilkesiyle sürdürüyoruz.”

Vatandaşlar ise Başkan Vekili Atilla’ya yapılan hizmetler için teşekkür etti.

Bu haber 1516 kez okundu.
Diyarbakır - 15:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.