28° Açık
  • EURO 6.64
  • DOLAR 5.82

Başkan adayı Yontürk’ten, Çatkapı ziyaretler

Diyarbakır - 13 Şubat 2019 11:14 A A

AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yontürk, ilçeye bağlı mahalle, köy ve mezra ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Özellikle HDP seçmeninin ağırlıklı olduğu köy ve mezralara çat kapı ziyaretlerde bulunan Yontürk, Sur İlçesi’nin 31 Mart seçimlerinde AK Parti hükümetinin hizmetleriyle tanışması gerektiği yönünde destek istiyor. Ziyaretlerde yoğun ilgi gören Yontürk, Hükümetin çalışmalarıyla Sur ilçesini ihya etmeye devam ettiğini söyledi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlere 45 gün kala AK Parti Belediye Başkan adayları seçim çalışmalarını sıklaştırdı. Diyarbakır’ın tarihi ve turistik mekanlarından olan Sur İlçesi’nde seçim çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Belediye Başkan adayı Şafak Yontürk, merkez mahalle ve kırsal mahalleler ile mezralara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

HDP SEÇMENLERİNİN AĞIRLIKLI OLDUĞU BÖLGELERE ÇATKAPI ZİYARET

Bazı günler program yapmadan HDP seçmenlerinin ağırlıklı olduğu bölgelere çatkapı ziyaretler yapan Başkan Adayı Yontürk, ilgi görüyor. Ziyaretlerde AK Parti Hükümetinin çalışmaları ile Sur’da yapacağı projeler hakkında bilgi veren Yontürk, 31 Mart seçimleri için destek istiyor.

SUR İHYA OLUYOR

Ziyaretlerde vatandaşların sorunlarına anında çözüm de bulan Yontürk, Sur ilçesinin AK Parti hükümeti döneminde yapılan yatırımlarla ihya olduğunu ifade ederek, “Devletimizin yaptığı projelerle Sur ilçemizde büyük değişimler yaşandı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda tarihi ilçemize önemli yatırımlar yapıldı. Biz de değerli esnaflarımızı ve hemşerilerimizi ziyaret ederek Sur için istişarede bulunduk. Taleplerini tek tek not aldık. Tarihi ilçemizin daha iyi konuma gelmesi için yapılacakları konuştuk. Devletimizin tüm imkanlarını hemşerilerimiz için seferber ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için ekiplerimiz canla başla çalışıyor” dedi.

Bu haber 591 kez okundu.
Diyarbakır - 11:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.