28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Akmeşe, Koronavirüse yakalandı

Çüngüş - 19 Nisan 2021 10:32 A A

Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe’nin, koronavirüse yakalandığı bildirildi. Sağlık durumu iyi olan Başkan Akmeşe, sosyal mesafe uyarısı yaptı.

Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe’nin covid-19’a yakalandığı öğrenildi. Sağlık durumu ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yapan Başkan Akmeşe, Maalesef asrın lanet covit-19’a yakalandığının altını çizerek, “Biraz zor bir süreç atlattım şükürler olsun şimdi iyiyim” dedi.

Akmeşe, şöyle dedi:

“Maalesef asrın lanet covid-19 beni de yakaladı. Biraz zor bir süreç atlattım. Şükürler olsun şimdi iyiyim. Ama ne olursunuz çok mecbur olmayınca evinizden çıkmayınız. Hem kendi sağlığınızı hem sevdiklerinizi korumanız için evden çıkmayınız. Unutmayın hayat eve sığar. Bu arada beni arayan merak eden dostlarım hepinizi seviyorum dualarınızı bekliyorum Allah a emanet olun selam saygılarımla”

Bu haber 555 kez okundu.
Çüngüş - 10:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.