Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Ali Suat Akmeşe, Hemşerileriyle hasret giderdi…

Çüngüş - 9 Ekim 2021 15:27 A A

Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, merkezi Diyarbakır’da bulunan Çüngüş ve Köyleri Eğitim-Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, İzmir, İstanbul ve Bursa’da yaşayan Çüngüşlü Hemşerileriyle hasret giderdi.

Çüngüş ilçesinde hizmet atağı başlatan ve yoğun bir efor sergileyen Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, dün merkezi Diyarbakır’da bulunan Çüngüş ve Köyleri Eğitim-Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek Başkanı Ahmet Bahçeci ve Başkan Yardımcısı Sinan Güldoğan tarafından karşılanan Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, İzmir, İstanbul ve Bursa’da yaşayan ve Diyarbakır’a gelen hemşireleriyle bir araya gelerek, hasret giderdi.

Sohbet tadında geçen buluşmada hemşerilerine Çüngüş’te yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Akmeşe, “Birlik ve beraberliğimizin daimi ve istikrarın devamı için desteklerinizi bekliyoruz. Sizden biriyim. Belediye başkanı olduktan sonra da sizden biri olarak kaldım. Sadece İlçemize yakışır hizmetler gelmesi için yoğun çaba içerisindeyim. Zamanım el verdiği sürece sizlerle bir araya gelmek istiyorum. Eksikliklerimizi bize söylemeniz yeterli olacaktır. Elbirliği ile Çüngüş ilçemize en güzel hizmetleri yapacağız. Hemşerilerimizi her daim yapacağımız çalışmalar hakkında bilgilendireceğiz” diye konuştu.

Buluşma toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 361 kez okundu.
Çüngüş - 15:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.