16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Atilla’dan yeni yıl mesajı

Diyarbakır - 31 Aralık 2018 22:02 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, yayımladığı yeni yıl mesajında, 2019’da Diyarbakır’ın hızla ilerleyerek marka şehir olma yolundaki adımları tamamlayacağını belirtti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, mesajında “Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile 2018 yılını geride bırakarak; yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. Bilindiği gibi, göreve geldiğimiz gün ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ diyerek kentimizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Diyarbakır oluşturmak için gerekli tüm çalışmaları başlattık. Şehrimizi güzelleştirmek adına hizmetleri bir bir hayata geçirdik.”

Şeffaf ve hesap verebilir bir hizmet anlayış ve ‘’isteyince oluyor’’ şiarıyla kent için gerekli olan her şeyi yapmaya ve hemşerilerimize hizmet etmek için büyük bir gayret sarf ettiklerini ifade eden Başkan Atilla, “Kurumsallaşmamızı tamamlayarak, sosyal ve şeffaf bir belediye anlayışı oluşturma gayesi ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Şehrimizin sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bunları gidermek için 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da gerekli planlama ile çalışmalarımız devam edecektir. İnanıyoruz ki biz çalıştığımız müddetçe şehrimiz güzelleşecek, değişecek ve yenilenecek. Bütün bu güzel duygular ile yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri, yeni umutları ve iyimserliği beraberinde getirdiği bir yıl olur. 2019 yılında kentimize ve ülkemizde sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler temenni ederek; hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum” dedi.

Bu haber 650 kez okundu.
Diyarbakır - 22:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.