29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beşikci Şehit ve Gazi aileleriyle Bayramlaştı

Diyarbakır - 16 Mayıs 2021 14:27 A A

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci , Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçede bulunan şehit ve gazi ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.

Şehit Bilal Dicle ve Şehit Hatip Çağlar’ın ailelerini evlerinde ziyaret eden Başkan Beşikci şehit ve gazi ailelerinin kendilerine  kıymetli bir emanet olduğunu belirterek, Devlet olarak her zaman Şehit aileleri ve Gazilerimize kapımız, gönlümüz açıktır.Devletimiz her zaman sizlerle birliktedir. “dedi.

Ramazan Bayramı boyunca ilçede bulunan tüm şehit ve gazi ailelerinin tek tek ziyaret edildiğini de anlatan Başkan Beşikci, Şehitlerimizin, ahirete intikal eden Gazilerimiz ve hayatta olan Gazilerimizin, devletimiz ve milletimizin gönlünde her zaman ayrı bir yeri vardır. Devletimiz tüm imkanlarıyla sizkerinu yanındadır. Allah sizlere başka kederler yaşatmasın. Şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet, Gazilerimize de sağlıklı ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 417 kez okundu.
Diyarbakır - 14:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.