Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, aracın yakıldığı bölgede vatandaşları ziyaret etti

Bağlar - 7 Eylül 2020 12:31 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyeye ait zabıta servis aracının yakıldığı Körhat Mahallesi’nde olayın ardında esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu. Bağlar halkının kaos ve huzursuzluk istemediğini belirten Başkan Beyoğlu, ‘’Milletimizin ve kentimizin huzuruna göz diken terör zihniyetine karşı hemşehrilerimizle gönül birliği yaparak hizmete devam edeceğiz” dedi.

Diyarbakır’ın merkez Bağlar Belediyesi, halka hizmet ulaştıran belediyeye ait araçlara yönelik olarak son zamanlarda gerçekleşen saldırılara ve kundaklamalara rağmen çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Ak Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyeye ait zabıta servis aracının kimliği belirsiz maskeli bir grup tarafından yanıcı maddelerle yakılarak kullanılamaz hale geldiği Körhat Mahallesi’nde esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek hizmetlerin kararlı bir şekilde devam edeceğini söyledi.

“MİLLETİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Beyoğlu, Bağlar’ın yapılan hizmetlerle önemli bir değişim yaşadığına dikkat çekerek, bu durumdan rahatsız olan terör çevrelerinin gözdağı vermeye çalıştığının altını çizdi. Halkı korku ile sindirmeye çalışanların amacına ulaşamayacağını belirten Beyoğlu, ‘’Halkımız her şeyin farkında. Kimlerin neyi amaçladığını görüyor. Bağlar kaos ve huzursuzluk çıkarmaya çalışanları istemiyor. Hiçbir engelleme ve gayret bizi yolumuzdan çeviremez. Bunu herkes böyle bilsin. Daha çok hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

İKİ MAHALLEYE KALDIRIM YENİLEME VE PARKE TAŞI DÖŞEME

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, devam eden hizmet çalışmaları kapsamında iki mahallede alt yapı ve üst yapı sorunlarını çözerek yaşam alanlarını güzelleştirdi. Şeyh Şamil ve Bağcılar Mahallelerinin bazı cadde ve sokaklarında kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışmalarını tamamlayan ekipler, vatandaşlar için kullanışlı hale getirdi. Kış mevsimi öncesinde ilçenin diğer yerlerinde de hizmet çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiği ifade edildi.

Bu haber 323 kez okundu.
Bağlar - 12:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.