26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu: ”Bağlar’da gönül belediyeciliği kazandı”

Bağlar - 23 Temmuz 2020 10:25 A A

Ak Partili Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi’nin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlarla kurmuş olduğu sıcak iletişim ve gönül bağı nedeniyle hemen her gün yüzlerce vatandaştan mahalle ve ev ziyareti için davet alıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, geride kalan 16 aylık görev sürecinde vatandaşlarla aralarında çok güçlü bağlar ve güven duygusunun oluştuğunu söyledi.

Vatandaşlarla kurmuş oldukları sıcak iletişim ve gönül bağı nedeniyle hemen her gün yüzlerce vatandaştan mahalle ve ev ziyareti için davet aldıklarına işaret eden Başkan Beyoğlu, ilçede ilk kez belediye yönetimi ile vatandaşlar arasında güvenin tesis edildiğini kaydetti.

Hafta sonları dâhil her gün en az 4-5 aileye misafir olduklarını belirten Beyoğlu, aynı şekilde esnafın da kendilerini davet ettiğini ve oluşan bu bağ nedeniyle hizmet etme heyecanlarının arttığını dile getirdi.

“Milletimizin arasına karışıp, evlerine misafir olmadığımız zaman huzursuz oluyoruz. Onlarla hasbıhal etmek ve gönüllerine dokunup dualarına mazhar olmak kadar güzel duygu yok ” diyen Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mesajları doğru değerlendirerek buna uygun  hareket ettiklerini söyledi.

“BAĞLAR’DA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ TESİS ETTİK”

Beyoğlu, ”Sayın cumhurbaşkanımız daima halkın içinde olmamızı, vatandaşın gönlüne girmemizi ve onlardan biri gibi olmamızı istiyor. Göreve geldiğimizden beri bunu uyguluyoruz, çok şükür bunda da başarılı olduk. Daha önce program yapılarak vatandaşlar ziyaret ediliyordu, şimdi vatandaşımız bizi arayarak evine, mahallesine davet ediyor. Bu bağı kurmak kolay olmadı. Büyük bir heyecan ve azimle, sabırla mücadele edip bu tabloya ulaştık. Hemşerilerimizle aramızda çok sağlam bağ ve güven duygusu oluştu. Bizi kendilerinden biri olarak görüp davet ediyorlar. Günümüzün bir kısmı hizmetlerle, bir kısmı da vatandaşımıza misafir olmakla geçiyor. Bundan son derece mutluyuz. Biz siyaset yapmıyoruz, ayrım yapmadan herkesi kucaklayarak hizmet ediyoruz. Bağlar’da gönül belediyeciliğini tesis ettik ve bu şiarla yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

5 NİSAN MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARA MİSAFİR OLDU

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ev ve mahalle ziyaretleri kapsamında 5 Nisan Mahallesi’ne çıkarma yaparak bazı vatandaşların evlerine misafir oldu.

Beyoğlu’nun ziyaretine eşi Dürdane Beyoğlu ve AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer de katıldı. Vatandaşların yakın ilgi gösterdiği Başkan Beyoğlu, tek tek selamlaşıp sohbet ettiği esnafların sorun ve taleplerini dinledi. 4 aileye misafir olan Başkan Beyoğlu, ev sakinleriyle sohbet etti ve çocuklarla yakından ilgilenerek resim çektikten sonra mahalleden ayrıldı.

Bu haber 475 kez okundu.
Bağlar - 10:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.