29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, Cuma Çıkışı Esnafla Buluştu

Bağlar - 25 Aralık 2020 14:26 A A

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cuma namazı çıkışı kendisini bekleyen vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti, sorun ve taleplerini not alarak çözülmesi için ilgili birimlere talimat verdi. Körhat Mahallesi’nde bazı vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Beyoğlu, “Vatandaşlarımızla aramızda çok güçlü bir gönül bağı oluşmuş durumda. Bizi zinde tutan ve hizmet aşkımızı artıran onların dualarıdır” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Cuma namazı için gittiği Turgut Özal Bulvarı’nda namazın ardında kendisini bekleyen vatandaşlarla selamlaşarak bir süre sohbet eden Beyoğlu, kendisine aktarılan sorun ve taleplerin pratik yollarla zaman kaybı yaşanmadan çözülmesi için belediyenin ilgili birimlerine talimatlar verdi.

Pandemiden dolayı toplu halk toplantılarını gerçekleştiremediklerini belirten Beyoğlu,”Ancak biz bunu milletimizle bir araya gelmeye engel olarak görmüyoruz. Biz onların ayağına giderek dertleşiyoruz. Bizim gönül belediyeciliğinden anladığımız tam da budur. Bizi zinde tutan ve milletimize karşı hizmet aşkımızı artıran vatandaşlarımızın dualarıdır.” dedi.

SOBALI EVDE SICAK VE SAMİMİ BİR TABLO

Başkan Beyoğlu, mahalle ve ev ziyaretlerine de devam ediyor. Körhat Mahallesi’nde ikamet eden 4 aileyi ziyaret eden Beyoğlu, sobalı evde kendisine çay ikram eden vatandaşlarla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nun da katıldığı ziyaretlerde vatandaşlar yaşadıkları sorunları dile getirerek, farklı bir belediye başkanı profilini çizdiğini dile getirdikleri Beyoğlu’ndan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Beyoğlu, esnaf ziyaretinin ardında kendisine yakın ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür ederek mahalleden ayrıldı.

Bu haber 454 kez okundu.
Bağlar - 14:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.