14° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu demokrasi ve milli birlik nöbetinde

Bağlar - 16 Temmuz 2020 11:42 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Diyarbakır 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü nöbetine katılarak vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Bağlar Belediyesi, yoğun katılımın olduğu gecede stant açarak vatandaşlara ikramlarda bulundu.

Ak Partili Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi’nin Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 4.yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliğe katılarak gece geç saatlere kadar vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tuttu. Gece boyunca vatandaşların yakın ilgi gösterdiği Beyoğlu, diğer kurumların açtığı diğer stantları da gezerek vatandaşlarla sohbet etti ve resim çekti.

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Beyoğlu,15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Koşusuna katılan Bağlar Belediyesi’nin milli sporcuları Sena Kızılaslan ve Zeynep Alçakmak ile görüştü. Bağlar Belediyesi’nin açtığı stant ile gece boyunca vatandaşlara çeşitli ikramlar sunuldu. Başkan Beyoğlu, demokrasi nöbetine katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Beyoğlu, “4 yıl önceki ihanet kalkışmasında olduğu gibi bugün de  cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen demokrasi ve milli birlik mücadelesine tam destek vererek alanlara akın eden  aziz milletimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 389 kez okundu.
Bağlar - 11:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.