Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu engelli çocuğa verdiği sözü yerine getirdi

Bağlar - 28 Temmuz 2020 12:26 A A

Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, daha önce mahalle ziyareti sırasında karşılaştığı yürüme engelli Medet Akpirinç’e verdiği tekerlekli sandalye sözünü çocuğun yaşadığı Çiçekliyurt Mahallesinde ziyaret ederek yerine getirdi.

14 yaşındaki Medet Akpirinç’e tekerlekli sandalyesini takdim ederek sevindiren Beyoğlu, mahallede yaşayan 50 ihtiyaç sahibi çocuğa da giyim desteğinde bulunarak Kurban Bayramı öncesinde yüzünü güldürdü.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Beyoğlu, “Her koşulda milletimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz ” diye konuştu.

VERDİĞİ SÖZÜ ANLAMLI ZİYARET İLE YERİNE GETİRDİ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, engelli çocuğa verdiği tekerlekli sandalye sözünü yerine getirerek çocuğu sevindirdi, gönülleri fethetti. Daha önce öğrencilerle birlikte gerçekleştirdiği fidan dikme çalışmaları nedeniyle geldiği Çiçekliyurt Mahallesinde karşılaştığı yürüme engelli Medet Akpirinç’e tekerlekli sandalye sözü veren Beyoğlu, bu sözünü 14 yaşındaki çocuğu ziyaret ederek yerine getirdi.

BAYRAM AREFESİNDE ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Karacadağ bölgesine bağlı mahallede vatandaşlar tarafından coşku ile  karşılanan Başkan Beyoğlu, mahalle sakinleriyle sohbet ederek sorun ve taleplerini not aldı ve çözüm için belediyenin ilgili birimlerine talimat verdi.

Yakından ilgilendiği Medet Akpirinç’e tekerlekli sandalyesini takdim eden Başkan Beyoğlu’na engelli çocuğun ailesi teşekkür etti.

Başkan Beyoğlu, mahallede yaşayan ihtiyaç sahibi 50 çocuğa da giyim desteğinde bulunarak Kurban Bayramı öncesinde yüzlerini güldürdü.

Gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Beyoğlu, milletin hizmetkarı olarak ilçenin her karışına ulaşmaya devam edeceklerini söyledi.

“BİZİM MİSYONUMUZDA YIKMAK DEĞİL, YAPMAK VAR”

Eşi Dürdane Beyoğlu,Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, Belediye Meclis Üyeleri Güzel Kızoğlu, Uğur Erekli ve İhsan Çubuk ile birlikte mahalleye çıkarma yapan

Beyoğlu, “Bizim misyonumuz gönüller inşa etmek ve ayrım yapmadan milletimizin her ferdine dokunmak ,ilçemizin her karışına hizmet götürmek. Liderimiz ve cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman vurguladığı üzere bizim felsefemizde yıkmak değil, yapmak var. Bugün de Çiçekliyurt mahallemizde hemşehrilerimizle buluşarak hasret giderdik. Milletimizin yüksek teveccühü bizi mutlu ediyor, şevkimizi artıyor. Kadirşinas halkımıza çok teşekkür ediyorum ” dedi.

MAHALLE MUHTARI TEŞEKKÜR ETTİ

Çiçekliyurt Mahallesi Muhtarı Mehmet Akpirinç ise Başkan Beyoğlu’nun göreve başladığı günden beri halkın hizmetinde olduğunu vurgulayarak yapılan hizmetler nedeniyle kendisine teşekkür etti.

Başkan Beyoğlu, vatandaşların sevgi gösterileri eşliğinde mahalleden ayrıldı.

Bu haber 327 kez okundu.
Bağlar - 12:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.