12° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Başkan Beyoğlu, Erbakan’ı Vefatının 9. yılında andı

Bağlar - 27 Şubat 2020 12:40 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eski başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 9.yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Erbakan’ın sadece bir siyasi lider olmadığını, aynı zamanda ömrünü ilim ve bilime adayan değerli bir dava insanı olduğunun altını çizen Beyoğlu,” Milletimize ve milletimizin değerlerine karşı yapılan 28 Şubat post modern darbesinin mağduru olan hocamız hakkı ve hakikatı savunan duruşu ile hepimize örnek oldu.” dedi.

“HAKKI VE HAKİKATI SAVUNARAK BİZE ÖRNEK OLDU”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eski başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 9.yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Erbakan’ın inandığı dava ve ilkeler uğruna büyük mücadele verdiğini kaydeden Beyoğlu, ”Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamız sadece bir siyasi lider değildi. Ömrünü ümmetin birliğine ve milletimizin hizmetine adamış bir dava adamıydı. Aynı zamanda nesiller yetiştiren çok değerli bir ilim ve bilim insanı olarak ülkemize hizmetler kazandırdı. Hakikatı savunan duruşu ile örnek oldu. Vefatının 9. seneidevriyesinde, siyasi hayatımızın mümtaz isimlerinden, büyük dava adamı ve gönül insanı, 54. Hükümetimizin Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı rahmet ve hürmetle yad ediyorum.” dedi.

Bu haber 339 kez okundu.
Bağlar - 12:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.