Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

Bağlar - 27 Mayıs 2020 22:20 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bayram tatilinin hemen ardında haftanın ilk iş gününde vatandaşları ziyaret turuna çıktı. Beyoğlu’nun ziyareti sırasında ilgi çekici diyaloglar yaşanırken, bir esnaf ilk kez bir belediye başkanının kendilerini bu kadar fazla ziyaret ettiğine dikkat çekerek, “Bu durum bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ramazan Bayramı sonrasında ilk iş olarak ilçedeki esnafları ve vatandaşları ziyaret etti. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu için bayramda vatandaşları ziyaret edemediklerini belirten Başkan Beyoğlu, Şeyh Şamil Mahallesi’ne bağlı Cengizler Caddesi’nde görüştüğü esnaflarla sıcak diyaloglar yaşadı. İş yerlerini tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden ve geçmiş bayramlarını kutlayan Beyoğlu’na esnaflar ilgi gösterdi. Bir esnaf, “Bu kadar yıldır buradayım. İlk kez bir belediye başkanı bizi bu kadar fazla ziyaret ediyor. Sizi burada dördüncü kez görüyorum. ” dedi.

“CUMHURBAŞKANI HEPİMİZE MESAJ VERDİ”

 Başkan Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  “Gönül seferberliği başlatıyoruz” sözlerini talimat olarak kabul ettiklerini belirterek, bugüne kadar iç içe oldukları vatandaşlarla bundan sonra daha fazla bir araya gelmeyi amaçladıklarını söyledi. Beyoğlu, “Sayın cumhurbaşkanımız gönül seferberliği başlattı. Bu hepimiz için talimat ve mesajdır. Bugüne kadar zaten milletimizle içi içe olduk, dertleriyle dertlendik. Bundan sonra daha fazla vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Millete efendi olmak gibi düşünceye sahip değiliz, biz milletimizin hizmetkârıyız.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 357 kez okundu.
Bağlar - 22:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.