28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, İhtiyaç Sahibi Çocukları Güldürdü

Bağlar - 8 Şubat 2021 10:31 A A

Bağlar Belediyesi, belediye bünyesinde faaliyet gösteren giyim mağazası aracılığıyla ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediye ekipleri tarafından tespit edilen çocuklara giysi desteğinde bulunarak minik yüreklerle samimi kareler oluşturdu.

Açıklanan son nüfus rakamlarına göre nüfusu 399 bini bulan Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde belediye tarafından dar gelirli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hayata geçirilen giyim mağazası, çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Belediyenin imkanları ve hayırseverlerin bağışlarından oluşan giyim ürünleri, daha sonra belediye tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber ziyaret ettiği mağazada aileler ve çocuklarla bir araya geldi.

“ÇOCUKLARIN TEBESSÜMÜ HER ŞEYE BEDEL”

Hazırlanan giysi paketlerini çocuklara takdim eden Başkan Beyoğlu, “Çocukların mutlu olduğu toplum geleceğe umutla bakar. Bizim görevimiz çocuklara imkan yaratmaktır. Bu işi belediyemizin imkanları ve hayırseverlerin desteğiyle yapıyoruz. Çocukların yüzündeki tebessüm her şeye bedel” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda aileler ve çocuklarla birlikte resim çeken Beyoğlu, sempatik davranışlarıyla ilgi odağı olan miniklerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Bu haber 321 kez okundu.
Bağlar - 10:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.