23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu kadın pazarcıları ziyaret etti

Bağlar - 8 Aralık 2019 16:12 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçedeki bayan pazarcı esnafı ziyaret etti.

Bağcılar semtinde bulunan Kadın Semt Pazarı’nı ziyaret eden Beyoğlu, gıda ve temel ihtiyaç ürünlerini satarak aile bütçesine katkıda bulunan kadınlarla görüş alışverişinde bulunarak sorun ve taleplerini dinledi.

Beyoğlu, kadınların dile getirdiği sorunları en kısa zamanda çözeceklerini dile getirdi. Ziyaret sırasında tezgâhları tek tek gezen Beyoğlu, fiyat araştırması da yaptı.

Esnafın içinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Beyoğlu, “Alın teri ve emekle geçimlerini sağlayarak aile ekonomisine katkıda bulunan kadın kardeşlerimizi kutluyorum. Milletin emanetini taşıyoruz. Buna layık olmak için zaman ve mesai kavramına sığınmadan milletimizin içinde olmaya devam edeceğiz ” dedi.

Kadın pazarcılar kendilerini ziyaret ettiğinden dolayı Beyoğlu’na teşekkür etti. (Kaynak: İLKHA)

Bu haber 628 kez okundu.
Bağlar - 16:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.