34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, kadın personel ile kahvaltıda buluştu

Bağlar - 9 Mart 2021 15:58 A A

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte belediyenin kadın personeli için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kahvaltı programı düzenledi. Kadın personelin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Beyoğlu, ”Kadının eli ve emeğinin olduğu her yerde başarı olur. Sizlerden çok memnunuz. Hep beraber Bağlar’da değişimi yaşatmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediye bünyesinde görev yapan kadın personel ile kahvaltıda bir araya geldi.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte tek tek ilgilendiği kadın personele kahvaltı programından sonra çiçek ve hediye takdim eden Başkan Beyoğlu, kadınların çalışma hayatına büyük bir değişim ve güç getirdiğini söyledi.

Birlikte başarılı işlere imza atmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Beyoğlu,önemli bir program için Ankara dışında olduğu halde kadın personele verdiği değerden dolayı programı yarıda keserek bu etkinliğe katıldığını da kaydetti.

“BİRLİKTE DAHA ÇOK İŞ BAŞARACAĞIZ”

Beyoğlu, “Sizlerle beraber çalışmak, bir arada olmak, aynı yol ve hedefe doğru yürümek benim için gurur kaynağıdır. Büyük bir disiplin içerisinde çalışarak millete hizmet ettiğini görüyorum. Biz sizlerden memnunuz. Esas olan milletin memnuniyetidir. Millet olmazsa bizim olmamızın anlamı olmaz zaten. Yapacağımız tüm işlerde milletin memnuniyetini esas alarak 3 yıl sonra inşallah Bağlar’ımızda büyük bir değişim ve yıllar boyu konuşulacak, arkamızda dualar bırakacak eserler meydana getirmiş olacağız.” dedi.

Belediyenin kadın personeli, Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’na günün anısına çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

Bu haber 305 kez okundu.
Bağlar - 15:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.