23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, kaldırım yenileme çalışmasına katıldı

Bağlar - 6 Ağustos 2020 15:47 A A

Ak Partili Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ve mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcak havaya rağmen hizmet çalışmalarını sürdürüyor.

5 Nisan Mahallesinde devam eden kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışmalarına Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da katılarak işçilerle birlikte bir süre çalıştı.

Gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki çalışanlara teşekkür eden Beyoğlu, pandemi sürecindeki mücadeleleri devam ettirirken halkın uzun yıllardır beklediği hizmetleri de aksatmadıklarını kaydetti.

“BAŞLADIĞIMIZ NOKTANIN ÇOK İLERİSİNDEYİZ”

Çevrede bulunan vatandaşlarla sohbet ederek hizmetler hakkında bilgi veren ve taleplerini dinleyerek çözüm için belediye birimlerine talimat veren Beyoğlu, kendisine ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti. Beyoğlu, “Milletimizin son derece haklı olan hizmet taleplerini tek tek yerine getiriyoruz. Rabbime sonsuz hamd olsun ki başladığımız noktanın çok ilerisindeyiz”dedi.

Bu haber 447 kez okundu.
Bağlar - 15:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.