24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, pazar yerlerini denetledi

Bağlar - 9 Mayıs 2021 15:56 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar İlçe Kaymakamı Yavuz Güner ile birlikte, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle dün ve 15 Mayıs Cumartesi günü açık olan semt pazarlarında denetimlerde bulundu.

Körhat Mahallesi, Selahaddin Eyyubi Mahallesi ve Heskif Caddesi’nde hizmet veren pazar yerlerine çıkarma yapan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, pazar esnafı ve alış-veriş yapmaya gelen vatandaşlarla sohbet ederek Kadir Gecelerini tebrik etti.

FİYATLAR MEMNUNİYETLE KARŞILANDI

Samimi bir ortamda geçen ziyaretler sırasında Başkan Beyoğlu ile vatandaşlar arasında sıcak diyaloglar yaşandı. Fiyat araştırması yapan Beyoğlu ve Güner, sebze ve meyve fiyatlarının uygun olduğunu öğrenince bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirerek kurallara uyan esnafa teşekkür etti.

Beyoğlu ve Güner, vatandaşlara maske, temizlik ve sosyal mesafe kuralları için uyarılarda da bulundu.

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Bu arada Başkan Beyoğlu, alış-veriş yapmak isteyen ihtiyaç sahibi bazı vatandaşların ihtiyaçlarını da karşılayarak Kadir Gecesi’nde yüzlerini güldürdü. Pazar esnafı ve vatandaşların hayır duaları ile karşılaşan Başkan Beyoğlu, vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek pazar turundan moralli bir şekilde ayrıldı.

Bu haber 362 kez okundu.
Bağlar - 15:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.