19° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, pazarda fiyat ve kovid-19 denetimi yaptı

Bağlar - 19 Temmuz 2020 10:58 A A

Ak Partili Diyarbakır merkez Bağlar İlçesinin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hafta sonunu esnaf ziyaretleriyle geçirdi. Bağcılar Mahallesinde bulunan semt pazarında fiyat ve hijyen denetiminde bulunan Beyoğlu, pazar esnafına Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri konusunda uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hafta sonunda esnafların ve vatandaşların arasındaydı. Beyoğlu, bazı semtleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi, taleplerini dinleyerek sorunların çözümü için belediyenin ilgili birimlerine talimatlar verdi.

“TEDBİRLERE UYMAK HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR’’

Bağcılar Mahallesinde kurulan semt pazarına çıkarma yapan Beyoğlu, fiyat ve hijyen denetiminde bulunarak esnaflarla ve alış verişe gelen vatandaşlarla sohbet etti.

40 derecenin üzerinde seyreden sıcak havaya rağmen esnaf ve vatandaş buluşmalarını aksatmadan sürdüren Beyoğlu, Yeni Tip Koronavirüs tedbirlerine uyulmasının hayati önem taşıdığına dikkat çekerek uyarılarda bulundu.

Beyoğlu’nun ziyaretlerinden ve sorunların çözümü için ortaya koyduğu iradeden memnun kalan vatandaşlar kendisine teşekkür etti.

Bu haber 479 kez okundu.
Bağlar - 10:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.