-6° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu saldırıdan sonra esnaf ziyaretine çıktı

Bağlar - 27 Temmuz 2020 15:36 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, dün belediyenin temizlik aracının yakılmasından sonra bugün olayın meydana geldiği Nüket Coşkun Caddesinde esnaf ziyaretine çıktı. Bağlar ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Beyoğlu yakın ilgi ile karşılaştı.

Vatandaşlar, saldırıya tepki göstererek belediyenin hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Beyoğlu, halkın emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceklerini kaydederek gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür etti.

BİR CADDEYE ASFALT, BİR CADDEYE YENİ YOLLAR

Bu arada ilçe merkezinde ve kırsal yerleşim yerlerindeki hizmet çalışmalarını sürdüren Bağlar Belediyesi bir caddeyi asfaltlayarak bir mahalleye de yeni yollar kazandırdı.

Yenihal bölgesi ile Gıda Toptancılar Sitesi arasında bulunan cadde asfaltlanarak yeni haliyle hizmete açıldı. Karacadağ bölgesinde bulunan Övündüler Mahallesine bağlı Tokaçlı mezrasının yeni yolları tamamlanarak yöre halkının hizmetine sunuldu.

Bu haber 752 kez okundu.
Bağlar - 15:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.