26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, Sokak Hayvanlarına mama bıraktı

Bağlar - 23 Nisan 2020 13:02 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yiyecek sıkıntısı yaşayan sokak hayvanları için önemli bir hizmet başlattı.

Aç kalma tehlikesi yaşayan kedi ve köpekler için temin edilen mama ve yiyecekler ilçede sokak hayvanlarının bulunduğu alanlara bırakılıyor.

Başkan Beyoğlu, hazırlanan mamaları kendi elleriyle köpeklerin önüne bıraktı.

“HAYVANLARA SAHİP ÇIKMAK İNSANİ GÖREVİMİZDİR “

Salgın tehlikesinden sonra yiyecek sıkıntısı yaşayan sokak hayvanları için çalışma başlattıklarını belirten Beyoğlu, “Hayvanlar Allah’u Teâlâ’nın sessiz kullarıdır. Onlara sahip çıkmak ve yiyeceklerini temin etmek insani görevimizdir. Dinimiz ve medeniyetimizin de gereğidir. Bu amaçla hazırladığımız mamaları hayvanların yoğun olduğu yerlere bıraktık. Sokak hayvanlarına yönelik hizmetlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Bu haber 405 kez okundu.
Bağlar - 13:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.