Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu talimat verdi, “Mağdur aileye destek sağlanacak”

Bağlar - 9 Haziran 2021 16:33 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, dramı yürek sızlatan Ümey ailesini hem ziyaret edip ayni ve nakdi destek sağladı, hem de evin elektrik tesisatının yapılması ve aileye beyaz eşya temin edilmesi için çalışma başlattı.

Beyoğlu’nun takdir toplayan davranışı aile tarafından sevinçle karşılandı. Beyoğlu’nun son iki yılda onarılarak eşya desteği sağladığı ve aile sayısı 30’u geçti. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Mevlana Halit Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ev ziyaretleri sırasında yürek burkan bir ailenin dram tablosuyla karşılaştı. Gündelikçi olarak çalışarak ailenin geçimini sağlamaya çalışan bir baba,eşi ve çocukları elektrik tesisatı ve beyaz eşya olmayan tek gözlü evde yaşama tutunmaya çalışıyor. Ümmey ailesini ziyaret ederek acı tabloyu kendi gözleriyle gören Başkan Beyoğlu, elektrik tesisatının yapılması ve aileye beyaz eşya desteği sağlanması için çalışma başlattı.

“SOSYAL BELEDİYECİLİK ALANINDA FARK MEYDANA GETİRDİK “

Aileye ayrıca ayni ve nakdi destek sağlayan Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiği aile mensuplarının dualarını aldı. Eşi Dürdane Beyoğlu ve AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir’in de katıldığı ziyarette duygu dolu anlar yaşadı. Başkan Beyoğlu,”Son iki yılda ortaya koyduğumuz sosyal belediyecilik ile milletimizin yanında olduk. Buna tüm gücümüzle devam edeceğiz ” dedi.

Bu haber 270 kez okundu.
Bağlar - 16:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.