33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, Video Konferansla Belediyenin Hizmetlerini Anlattı

Bağlar - 7 Mayıs 2020 11:19 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında video konferans yöntemi ile gerçekleşen Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını değerlendirme toplantısına katılarak belediyenin hizmetlerini anlattı. Beyoğlu, “Kovid 19 salgınına karşı her türlü mücadeleyi verirken sayın cumhurbaşkanımızın emir ve talimatları doğrultusunda diğer hizmetlerimizi de aksatmadan sürdürüyoruz” dedi.

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nun başkanlığında kentteki belediye başkanlarının katılımı ile Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinin değerlendirildiği video konferanslı  toplantı gerçekleştirildi.

Ak Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ve ilçe başkanlarının da katıldığı toplantıda salgın süreci, alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.

“SAYIN VALİMİZİN TAKDİRİ SORUMLULUĞUMUZU ARTIRDI “

Video konferansla toplantıya katılan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin hizmetlerini anlattı. Pandemi süreci ile ilgili her türlü tedbirleri almaya devam ederken, diğer hizmetleri de aksatmadan sürdürdüklerine dikkat çeken Beyoğlu, Bağlar Belediyesinin çalışmalarından övgüyle söz eden Vali Güzeloğlu’na teşekkür etti. Beyoğlu, “Sayın valimizin toplantıda ilçemize yaptığımız hizmetlerimiz için bizlere teşekkür ve takdiri bizlerin sorumluluğunu arttırmış, moral ve motivasyonumuzu yükseltmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Her hal ve şartlarda vatandaşlarımızın hizmetkârıyız.” dedi.

Bu haber 483 kez okundu.
Bağlar - 11:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.