12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, yangında hasar gören muhtarlık bürosunu ziyaret etti

Bağlar - 30 Nisan 2020 13:49 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bilinmeyen bir nedenle meydana gelen yangın sonucu hasar gören Şeyh Şamil Mahalle Muhtarlığı bürosunu ziyaret ederek Muhtar Mehmet Kızıltepe’ye  geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Beyoğlu, vatandaşlara yönelik hizmetlerin aksamaması adına muhtarlık bürosunda meydana gelen zararın giderilmesi için gerekli desteği sunacaklarını açıkladı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bilinmeyen bir nedenle meydana gelen yangın sonucu hasar gören Şeyh Şamil Mahalle Muhtarlığı bürosunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve muhtar Mehmet Kızıltepe’ye “geçmiş olsun “ temennilerini iletti.

Muhtar Mehmet Kızıltepe, yangının çıkış nedenini kesin olarak bilmediklerini ifade ederek ziyaret ve destek açıklamasından dolayı Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

Başkan Beyoğlu, vatandaşlara yönelik hizmetlerin aksamaması adına muhtarlık bürosunda meydana gelen zararın giderilmesi için gerekli desteği sunacaklarını söyledi.

“BELEDİYE OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Beyoğlu, “Tesellimiz burada kimsenin zarar görmemesidir. Fiziki zararlar telafi edilir. Belediye olarak zararın karşılanması ve buranın yeniden vatandaşlarımıza hizmet verebilecek düzeye gelmesi için ne gerekiyorsa yapacağız.” diye konuştu.

Mahallede yaşayan vatandaşlar ile sohbet ederek sorunlarını dinleyen Başkan Beyoğlu, belediye olarak tüm imkânlarıyla milletin hizmetinde olduklarını ve bu anlayışla yola devam edeceklerini  de sözlerine ekledi.

Bu haber 758 kez okundu.
Bağlar - 13:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.