18° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoglu, yılın son gününü vatandaşları ziyaret ederek geçirdi

Bağlar - 1 Ocak 2021 14:37 A A

Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 2020 yılının son gününde aralarında hasta ve yaşlıların da bulunduğu vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte yılın son gününde ilçenin büyük yerleşim yerleri arasında yer alan Şeyh Şamil ve Mevlâna Halit mahallelerinde ziyaretlerde bulundu.

İki mahallede aralarında yaşlı ve hastaların da bulunduğu 8 aileyi ziyaret ederek yeni yıla girerken dualarını alan Beyoğlu, ailelerin sorun ve taleplerini dinleyerek kendisini bir belediye başkanı değil milletin hizmetkarı olarak gördüğünün altını çizdi.

İş yeri sahipleriyle sohbet eden Beyoğlu’nu defalarca burada gördüklerini belirten esnaflar, ortaya koyulan farklı belediyecilik tarzı ve enerjinin kendilerini mutlu ettiğini belirttiler.

Bu haber 395 kez okundu.
Bağlar - 14:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.