24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu’dan, Vali Güzeloğlu’na teşekkür

Bağlar - 9 Nisan 2020 15:19 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tehdidinin  Türkiye’de  görülmeye başlamasından sonra Diyarbakır’daki alt kademe belediyelerine sağladığı malzeme ve nakdi destek ile dikkat çekiyor.

Bağlar Belediyesi’ne Kovid-19 tedbirleri kapsamında gerekli malzeme ve hijyen ürünleri desteği sağlayan Güzeloğlu, devam eden metruk yapıların yıkımı için de 1 milyon TL nakdi destek aktardı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Vali Güzeloğlu’nun gerek Bağlar’a ve gerekse diğer ilçe belediyelerine her türlü desteği sağladığını söyledi. Beyoğlu, ”Valimiz ve büyükşehir belediye başkan vekilimiz sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun himayelerinde yürüttüğümüz çalışmalarla bu süreci başarıyla aşmaya gayret ediyoruz. Kovid-19 tedbirleri kapsamında malzeme, lojistik ve nakdi her türlü desteği sağlayan sayın valimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

ALT KADEME VE İLÇE BELEDİYELERİNE TAM DESTEK

Diyarbakır, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nun koordinasyonunda uygulamaya koyduğu tedbirler ve çalışmalarla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelesini yoğun bir şekilde sürdürüyor. Güzeloğlu’nun  sağladığı malzeme, hijyen ürünleri ve nakdi katkılarla alt kademe ve ilçe belediyeleri vatandaşları salgından korumak için üst üste kararlar alarak tedbirleri genişletiyor. Bağlar Belediyesi’ne Kovid-19 tedbirleri kapsamında gerekli malzeme ve hijyen ürünleri desteği sağlayan Güzeloğlu, devam eden metruk yapıların yıkımı için de 1 milyon TL nakdi destek aktardı.

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN GÜZELOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Vali Güzeloğlu’nun gerek Bağlar’a ve gerekse diğer ilçe belediyelerine her türlü desteği sağladığını dile getirerek kendisine teşekkür etti.

Güzeloğlu’nun koordine ettiği çalışmalarla Diyarbakır’ın tüm kurum ve kuruluşlarıyla Kovid-19’a karşı  seferberlik halinde mücadele ettiğini belirten Beyoğlu, ”Ülkemizde cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu salgına karşı deyim yerindeyse milli mücadele veriliyor. Diyarbakır’ımızda da valimiz ve büyükşehir belediye başkan vekilimiz sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun himayelerinde yürüttüğümüz çalışmalarla bu süreci başarıyla aşmaya gayret ediyoruz. Milletimizin mağdur olmaması için gece gündüz demeden kararlı, azimli ve inançlı bir şekilde hep beraber hizmet ediyoruz.

“SAYIN VALİMİZ METRUK YAPILAR İÇİN KAYNAK SAĞLADI”

Sayın valimiz, Kovid-19 tedbirleri kapsamında malzeme, lojistik ve nakdi her türlü desteği sağlıyor. Bununla birlikte rutin belediyecilik hizmetlerimizi de aksatmadan sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda ilçemizde bulunan ve vatandaşlarımız için ciddi tehlike oluşturan metruk yapıları yıkmaya devam ediyoruz. Sayın valimiz bunun için de belediyemize 1 milyon TL gibi ciddi bir kaynak aktardı. Belediyemize ve diğer belediyelere olan anlamlı desteklerinden dolayı sayın valimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haber 682 kez okundu.
Bağlar - 15:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.