Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu’ndan Bağlar esnafına ziyaret

Bağlar - 12 Kasım 2019 16:43 A A

Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Fatih Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti. “İlk kez mahallemizde bir belediye başkanı görüyoruz” diyen esnaflar ve vatandaşlar, sorunlarını dile getirdi.

Başkan Beyoğlu, gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür ederek sorunların çözümü için tüm imkanları seferber edeceklerini kaydetti.

MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçe sokaklarında esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bugüne kadar bir çok mahalle ve sokağa çıkarma yaparak vatandaşların sorunlarını yerinde tespit edip çözüm için adımlar atan Başkan Beyoğlu, bu kez yoksul ve dar gelirli vatandaşların ağırlıklı olduğu Fatih Mahallesi’ndeydi. Tek tek tokalaşarak sorunlarını ve taleplerini dinlediği vatandaşlarla sohbet eden Başkan Beyoğlu,buralara hak ettiği hizmetleri kazandırmak için tüm imkanları devreye sokacaklarını söyledi. Beyoğlu, esnafların yakındığı alt yapı eksiklerinin giderilmesi için belediyenin ilgili birimlerini harekete geçireceklerini ifade etti.

ESNAFLARDAN BAŞKAN BEYOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Mahallelerinde ilk kez bir belediye başkanı gördüklerini anlatan vatandaşlar,”Günlük yaşamımızı zorlaştıran sorunlarımız var. Bunların çözülmesini istiyoruz. Ziyaretinden ve buraya vermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Hüseyin Beyoğlu başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diyerek görüşlerini dile getirdi.

Başkan Beyoğlu, mahalle ziyareti sırasında eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Karakoç ailesine misafir oldu. Başkan Beyoğlu,”bu değerli ailemizin hayır dualarını aldık” ifadelerini kullandı.

Bu haber 608 kez okundu.
Bağlar - 16:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.