32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu’ndan Bayramda anlamlı ziyaretler

Bağlar - 15 Mayıs 2021 17:25 A A

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ramazan Bayramı’nın son gününde aralarında şehit yakınları, yaşlı, hasta ve bölgenin önde gelen din alimlerinin de bulunduğu vatandaşları ziyaret etti.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Mevlana Halit Mahallesi’nde önceden haber vermeden “çat kapı ” olarak ziyaretler gerçekleştiren Beyoğlu, şehit yakını ile hasta olduğunu öğrendiği vatandaşlarla yakından ilgilenerek ev çıkışı kendisini bekleyen çocuklara bayram nedeniyle çeşitli hediyeler takdim edip yüzlerini güldürdü.

DİN ALİMİ MOLLA ALİ ÖZER’E ZİYARET

Ziyaret ettiği evlerden vatandaşların dualarıyla ayrılan Başkan Beyoğlu, bölgenin önemli islam alimlerinden Molla Ali Özer’i de ziyaret ederek hem bayramını kutladı hem hayır duasını aldı. Alimleri peygamber varisi olarak gören bir inanca sahip olduklarını belirten Beyoğlu, “Bu amaçla değerli sevdamızı , hocamızı ziyaret edelim dedik. Hepsi birer ilim deryası. Bizim kendilerinden istifade etmeye ve dualarını almaya ihtiyacımız var ” ifadelerini kullandı.

Bu haber 441 kez okundu.
Bağlar - 17:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.