31° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu’nu Duygulandıran ziyaret

Bağlar - 31 Ağustos 2020 14:39 A A

Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesinin açtığı tam teşekküllü ve modern imkânlarla donatılmış eğitim merkezinde TYT-AYT kurslarına katılan öğrencilerden 36’sı aralarında Ankara ve İstanbul’daki üniversitelerin de bulunduğu önemli bölümlere yerleşti. Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendisini ziyaret edip sağladığı imkânlar nedeniyle teşekkür eden öğrencilerin davranışı karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

Belediyenin kütüphaneyi eğitim merkezine dönüştürüp özel okulları aratmayan teknik imkânlarla donattığı TYT-AYT kurslarında başarılı olup Türkiye’nin önemli üniversitelerinde hayalini kurdukları bölümlere yerleştiler, bunun sevincini kendilerine bu imkânı sağlayan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile paylaştılar.

Tıp, hukuk ve öğretmenlik gibi öne çıkan alanlarında da bulunduğu bölümleri kazanan öğrenciler, Başkan Beyoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

“SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ”

Belediyenin Kültür Ve Sosyal İşler Müdürü Mirzeydin Yaşar’ın da katıldığı ziyarette öğrenciler, pandemi sürecine rağmen belediyenin desteğiyle iyi koşullarda üniversite sınavlarına hazırlanarak hedefledikleri bölümlere yerleştiklerini belirterek, Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

“BİZLER SADECE İMKÂN SAĞLADIK, BAŞARI SİZLERİNDİR”

 Öğrencilerin sözleri karşısında duygulanan Beyoğlu ,”Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünü yaptığı eğitim seferberliği kapsamında sizlere bu imkânları sağladık. Sizler de emek vererek başarılı oldunuz. Ülkemiz, Diyarbakır’ımız ve ailelerinize faydalı, hayırlı evlatlar olarak güzel hizmetlerde bulunmanız temennisi ile üniversite hayatınızda başarılar diliyoruz ” dedi.

Bu haber 877 kez okundu.
Bağlar - 14:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.