29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Can, vatandaşların sorun ve taleplerini dinliyor

Diyarbakır - 16 Aralık 2019 20:04 A A

AK Parti Kayapınar ilçe Başkanı Servet Can, her hafta parti binasında düzenlediği ‘Halk Buluşmaları’ çerçevesinde halkla bir araya gelerek, sorun ve sıkıntıları dinliyor. Sık sık esnaf ve ev ziyaretlerini de düzenleyen Can, Halk günü ve diğer ziyaretlerimiz oldukça verimli geçiyor. Bu ziyaretlerde, vatandaşlarımızın ve esnaflarımızla sohbet havasında düşüncelerini dinliyoruz. Bu tür ziyaretler bizi de esnafımızı da çok memnun ediyor” diye konuştu.

AK Parti Kayapınar İlçe Başkanı Servet Can, Kayapınar kent merkezindeki esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinlemeyi sürdürüyor.

Gittiği her yerde esnaflar tarafından iyi bir şekilde karşılanan Can, Hükümetin yaptığı çalışmalar ve projelerle ilgili esnaf ve vatandaşlara bilgi veriyor. Sürekli vatandaşın içerisinde yer alan Başkan Can, esnaflardan olumlu tepkiler aldıklarını söyledi.

HALK BULUŞMASINDA HALKIN SORUNLARI DİNLENİLİYOR

İlçe Başkanı Can, her hafta Parti binasında düzenlediği ‘Halk Buluşmaları’ çerçevesinde vatandaşlarla bir araya geliyor. Haftada bir gün vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Can, sorun ve talepleri dinliyor. Talepleri tek tek not eden Başkan Can, bazı sorunları anında çözüm getiriyor.

SEMT PAZARLARINA ZİYARET

Başkan Can, kent merkezindeki hergün bir sokakta kurulan semt pazarlarını da aksatmadan ziyaret ederek, esnafların sıkıntılarını ilk ağızdan dinleme fırsatı buluyor.

“ESNAFLARLA DİYALOG HALİNDEYİZ”

AK Parti İlçe Başkanı Can, Esnafla diyalogu pekiştirmek adına yerinde ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Göreve geldiğimiz günden itibaren insan odaklı çalışmalar gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz. Kayapınarlı vatandaşlarımızla her zaman gönül gönüleyiz. Partimin kapısı her zaman halkımıza açıktır. Her hafta düzenlediğimiz halk buluşmaları kapsamında halkımızı birebir dinliyor, sorunlarına çözüm üretiyoruz. Biz siyasetçilerin asıl amacı vatandaşın sorunlarına çözüm bulmaktır. Bu konuda ziyaretlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

“ESNAFLARIMIZIN VE VATANDAŞLARIMIZIN DERDİNİ VE TALEPLERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Bugün ve her zaman olduğu gibi esnafların ve hemşehrilerinin derdini ve taleplerini dinlemeye devam ettiklerine işaret eden Başkan Servet Can, “Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için bütün kurumlar ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

Bu haber 1363 kez okundu.
Diyarbakır - 20:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.