31° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Çiftçi talimat verdi, posta önünde sosyal mesafe tedbiri alındı

Diyarbakır - 30 Mart 2020 18:29 A A

Diyarbakır’ın merkez Sur İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi’nin talimatı ile İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından PTT önündeki kalabalığı önlemek için polis bariyerleri ile sosyal mesafe tedbiri alındı.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye’de de ortaya çıkan korona virüs salgını kapsamında tedbirler alınmaya devam ediliyor. Korona virüs önlemleri kapsamında PTT önlerindeki kalabalığı önlemek için harekete geçen Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi’nin talimatı ile polis bariyerleri ile sosyal mesafe tedbiri aldı.

Para çekmek için PTT önünde sırada bulunan vatandaşlardan Hüseyin Yiğit, kararın halkın sağlığı için alındığını ve uygulamayı beğendiklerini söyledi. Yiğit, “Kurallara herkes uysun, uygulama mesafeyi koruyor. Böylece daha dikkatli olunuyor. Uygulamayı gerçekleştirenlere teşekkür ederiz” dedi.

Bu haber 614 kez okundu.
Diyarbakır - 18:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.