29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Ensarioğlu’ndan, Evlat nöbetindeki Annelere Bayram ziyareti

Diyarbakır - 12 Mayıs 2021 00:03 A A

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu ve Memur-Sen’e üye sendika başkanları ile birlikte Dağa kaçırılan çocuklarına kavuşma ümidiyle HDP İl Başkanlığı binası önündeki evlat nöbetine, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında “tam kapanma” uygulaması dolayısıyla kaldıkları otelde devam eden Annelere bayram ziyaretinde bulundu.

Anneler karanfil vererek, yanlarında olduklarını dile getiren Başkan Ensarioğlu, en büyük temennilerinin annelerin biran önce evlatlarına kavuşması olduğunun altını çizdi.

ALİ YALÇIN: “ANNELERİMİZ YALNIZ DEĞİLDİR”

Bu arada. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın da, telekonferans yöntemi ile annelerle buluştu. Annelerin durumunu soran Genel Başkan Yalçın, Annelerimiz yalnız olmadığını ifade ederek, Memur-Sen olarak her zaman yanlarında ve destekçileri olduklarını söyledi.

Evlat nöbetindeki anneler de, kendilerine destek ve yanlarında olan başta Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’a, Memur-Sen İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu’na ve Memur-Sen’e bağlı Sendika başkanlarına teşekkür ettiler.

Bu haber 384 kez okundu.
Diyarbakır - 00:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.